Download PDF

Vai vēlaties, lai jūsu ieguldījumiem būtu stabils pamats? Vai jūs meklējat pieredzējušus partnerus sarežģītos ģeotehniskos darbos? Vai vēlaties iegūt ticamu informāciju par zemi, kuru vēlaties iegādāties, vai optimālajām tehnoloģijām konkrētajos apstākļos?

Kopā ar Menard ekspertiem jūs atradīsiet optimālāko risinājumu, kas samazinās jūsu izmaksas un garantēs drošus, atbilstošus risinājumus iepriekš noteiktam laika grafikam.

Pretstatā vispārpieņemtajam uzskatam, grunšu pastiprināšana nav priekšmets, kas paredzēts tikai tādiem projektiem, kā, piemēram, ļoti noslogotas rūpniecības ēkas un noliktavas vai automaģistrāles, kas šķērso purvus. Diemžēl ne visi, kas darbojas būvniecībā, zina, ka atbilstoša grunts pastiprināšana ļauj būvēt ātrāk, un tajā pašā laikā tas paaugstinot gan būves kvalitāti, gan drošuma līmeni. Finansiāls jautājums nav mazsvarīgs: visaptveroša pieeja ģeotehniskajiem jautājumiem var ievērojami paaugstināt zemes gabala vērtību, kā arī var palīdzēt izvairīties no neparedzētiem, bet sāpīgiem izdevumiem visā būvniecības procesā. Bieži vien izrādās, ka daudz izdevīgāk ir iegādāties citu, nevis sākotnēji plānoto zemes gabalu, jo ievērojamās atšķirības starp izmaksām izriet no ģeoloģiskās struktūras un topogrāfijas.

Tāpēc visa Projekta panākumu atslēga un arī tā vienmērīga darbība nākotnē ir izvēlēties pareizo partneri, kurš var kontrolēt visu procesu – no ģeotehniskās izpētes līdz projektam, no piemērotu tehnoloģiju izvēles līdz būvniecībai un garantiju sniegšanai.

Menard ir uzticams partneris:

  • Ģeologiem, kuriem mēs palīdzam sagatavoties ģeotehniskajai izpētei, kuras dati tiks izmantoti tālāk visa projekta gaitā, atbalstot viņus metožu un pētniecības aprīkojuma izvēlē, kā arī sagatavojot izpētes programmas.
  • Projektētājiem, dodot viņiem piekļuvi zināšanām par modernākajām tehnoloģijām un ģeotehnikas speciālistu komandai, lai projektu varētu sagatavot ātrāk un precīzāk.
  • Liela mēroga investoriem tādu risinājumu ieviešanā, kas palīdz izvairīties no vairāku miljonu eiro zaudējumiem, kā arī uzlabot daudzu risinājumu kvalitāti un optimizēt izmaksas.
  • Ģenerāluzņēmējiem, kas saskaras ar sarežģītiem ģeotehniskajiem apstākļiem un projekta risinājumiem – mēs jūs nomierināsim, vienlaikus kļūstot par garantiju, ka būvniecības process tiks virzīts bez neparedzētām izmaksu un izpildes termiņu izmaiņām.
  • Individuāliem privātajiem investoriem, kuriem mēs palīdzam izvairīties no nevajadzīgām izmaksām, būvējot, piemēram, savu privātmāju, lai topošā ēka faktiski varētu kalpot daudzām paaudzēm.

Sazinieties ar mums!